Co dzieje się podczas sesji Reiki?

Sesja Reiki to nie lada gratka dla każdego. Podczas zabiegu pozostajesz ubrany i leżysz wygodnie na stole do masażu z poduszkami, a Terapeuta przekazuje Ci energię Reiki. Chociaż leczenie Reiki zwykle wiąże się z nakładaniem rąk, faktyczny dotyk niekoniecznie jest wymagany. Energię Reiki można przekazywać, gdy Terapeuta trzyma ręce w pewnej odległości nad ciałem. Ważne jest, aby jego dłonie pozostały w polu energetycznym twojego ciała (twojej aury).

Jak możesz doświadczyć leczenia Reiki?

Reiki to delikatna i nieinwazyjna, ale potężna metoda leczenia. Czasami zabieg może przypominać kąpiel w świetle i cieple, pozostawiając doładowanie umysłu i ciała. Innym razem możesz poczuć delikatne prądy energii przepływające przez Ciebie, które mogą przypominać przepływ wody oczyszczającej i chłodzącej. Innym razem możesz poczuć, jak subtelna duchowa siła rozpuszcza blokady w twoim ciele z powodu jego wyższych wibracji. Metoda Uzdrawiania Usui Reiki jest bardzo bezpieczna, a korzyści płynące z leczenia mogą pozostać z Tobą na długo.

W ramach praktyki mobilnej lub na odległość oferujemy Uzdrawianie Reiki, Równoważenie Czakr oraz Oczyszczanie Energii.

Przez lata pomogliśmy już wielu osobom uporać się z trudnościami takimi jak: nerwica, stres, negatywne myśli i słaby nastrój, brak pewności siebie czy brak energii. Zastosowanie zabiegów Reiki w zakresie zdrowia emocjonalnego, mentalnego i duchowego jest niezwykle szerokie. Jeśli chcesz dowiedziec się więcej o tym, co robimy i jak możemy Ci pomóc, umów się na sesję.Jakie są rodzaje zabiegów Reiki?

Generalnie możemy wyróżnić dwa rodzaje zabiegów. Zabieg osobisty polegający na przykładaniu dłoni do ciała oraz zabieg na odległość polegający na przekazaniu energii na odpowiednią odległość. Jednak podział ten jest niepełny, ponieważ każdy z tych zabiegów można jeszcze podzielić w następujący sposób:

  • krótki zabieg na dystans (zwykle 15 minut), którego celem jest przesłanie energii do całego ciała lub wysłanie energii wzmacniającej na wybrane wydarzenie, które odbędzie się w przyszłości;
  • standardowa terapia na odległość (zwykle 30 minut lub tyle ile potrzeba), której celem jest przesłanie energii do poszczególnych narządów lub wysłanie energii, która uleczy przeszłe wydarzenia;
  • krótki zabieg osobisty (zwykle trwający do 45 min) polegający na przykładaniu dłoni do ciała w celu przesłania energii do poszczególnych narządów. Zabieg wykonywany jest w pozycji siedzącej, co oznacza, że osoba odbierająca energię wygodnie siedzi na krześle;
  • standardowy zabieg osobisty (zwykle 90 minut lub tyle ile potrzeba), polegający na ręcznym dotykaniu poszczególnych narządów, gdy pacjent leży na stole do masażu.

Dołącz do nas i zmieniaj świat z życzliwością.

>