23 stycznia, 2023

Przesłanie Karty Transformacji

Twoją bazą, Twoją podstawą, Twoim fundamentem od zawsze jest Miłość. Jesteś z Miłości. Ona wypełnia Cię po brzegi w momencie Twoich narodzin.

Idąc przez życie nasiąkasz jednak czymś, co nie jest Twoje. Nasiąkasz czyimiś lękami, przekonaniami, oczekiwaniami. Starasz się dopasować do czegoś, co nigdy nie było Twoje. Próbujesz chodzić w cudzych butach i dziwisz się, że Twoje stopy cierpią z bólu, a droga wydaje się być męczarnią. Mielisz to wszystko w sobie tak długo, aż nagle poczujesz, że wystarczy zdjąć nie swoje buty. Wystarczy zajrzeć głęboko do wewnątrz, by poczuć kim tak naprawdę jesteś... Miłość w Tobie przetransformuje wszystko, cokolwiek spotka na swojej drodze. Uwolniona i lekka popłynie dalej w świat, sprawiając, że każdy kto Jej dotknie odmieni swoje oblicze.

Miłość zmienia ten świat każdego dnia, zataczając coraz szersze kręgi.

Darmowy Kurs "Aktywacja Mistrza"

Odbierz bezpłatny dostęp do kursu "Aktywacja Mistrza wraz z ćwiczeniami" oraz do wielu innych opublikowanych w Strefie Mistrza.

Ćwiczenie dodatkowe:

Usiądź w ciszy. Wyłącz telefon. Najlepiej idź do Natury. Gdzieś, gdzie będziesz tylko Ty i Ona. Tam, gdzie nic nie będzie Ci przeszkadzać. Otwórz swój Zeszyt Mistrza, pooddychaj kilka razy głęboko, wycisz umysł, wejdź do przestrzeni serca, podziel kartkę na pół i po lewej stronie zacznij pisać:

  • Jakie przekonania najbardziej Cię ograniczają?
  • Kto Ci powiedział, że życie jest ciężkie, a bez pracy nie ma kołaczy?
  • Kto ciągle powtarzał, że musisz ciężko pracować, a życie nie składa się z samych przyjemności?
  • Kto Ci powiedział, że cierpienie uszlachetnia?
  • Skąd wiesz, że musisz się zestarzeć i umrzeć?
  • Kto mówi, że starość się Panu Bogu nie udała?
  • Kto wyrobił w Tobie przekonanie, że trzeba się zabezpieczyć na czarną godzinę?
  • Ile takich przekonań w Twoim życiu sprawia, że boisz się ruszyć z miejsca?

Stań się takim Sherlockiem Holmesem i zacznij tropić przekonania, które NIE SĄ TWOJE. Uświadom sobie, że skoro nie należą do Ciebie, należy je odesłać tam, skąd przyszły. TY WYBIERASZ INACZEJ.

Wypisz wszystkie przekonania, które utrudniają Ci życie, podcinają skrzydła i sprawiają, że życie wydaje się ciężkie i nieznośne. Będzie tego mnóstwo. Za każdym razem jak uświadomisz sobie takie przekonanie, zapisuj je po lewej stronie kartki.

Jak będziesz miała gotową listę, przeczytaj pierwsze z nich, a potem wraz z wydechem, uwolnij się od tego przekonania. Otwórz gardło i powiedz to, co chcesz powiedzieć. Oddaj je tej osobie, od której to usłyszałaś. Nie ma znaczenia, że nie ma jej przy Tobie. Pamiętaj, TO NIE JEST TWOJA ENERGIA. Możesz ją teraz zwrócić z czystym sumieniem, tak jak oddałabyś pożyczone ubranie, z którego wyrosłaś. Zdejmij to z siebie i oddaj. Możesz to równie dobrze spalić, utopić, zrób cokolwiek co przyjdzie Ci do głowy. Cokolwiek poczujesz, będzie to najlepsze rozwiązanie.

Gdy uwolnisz się od tego przekonania, po prawej stronie kartki napisz nowe przekonanie, SWOJE, takie, które będzie Cię wspierało, uskrzydlało, motywowało. Takie, które poszerzy Twoją energię i pozwoli nabrać Ci więcej powietrza do płuc. Takie, przy którym poczujesz lekkość. Zapisz je koniecznie w czasie teraźniejszym.

Zrób to z każdym zdaniem, które napisałaś po lewej stronie.A potem odpocznij, bo właśnie wykonałaś potężną pracę energetyczną.

Idź na lody, albo swój ulubiony deser.

Aktywacja Mistrza

Kup Teraz Swój Zestaw Kart Do Transformacji

Karty Aktywacja Mistrza są tak dobrane, by każdego dnia aktywować w Tobie energie, które pomogą Ci urzeczywistnić swoje mistrzostwo. Jest to 44-dniowa zabawa - Wyzwanie.

Codziennie lub raz w tygodniu losujesz sobie jedną kartę, czytasz przesłanie, pracujesz z nią świadomie i skupiasz się na wykonaniu zadania, przypisanego do danej karty. Wszystko co się pojawi, zapisujesz w specjalnie do tego założonym Zeszycie Mistrza. 

Więcej informacji znajdziesz w darmowym kursie -> "Aktywacja Mistrza".

Pomysł, projekt i realizacja kart - Anna Sernawit - obrazyintuicyjne.pl

Nauczyciel Reiki z ponad 30 letnim doświadczeniem.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>