20 lutego, 2023

Przesłanie Karty Transformacji

Pokłoń się życiu, pokłoń się światu.

Pokłoń się sobie, pokłoń się człowiekowi, który jest obok Ciebie.

Wszystko jest wszystkim, a cząstka Ciebie jest wszędzie, we wszystkim co istniało i istnieć będzie.

Wdzięczność przepełnia Twoje serce.

Wdzięczność otwiera wszystkie drzwi.

Wdzięczność sprawia, że mury zwątpienia przestają mieć rację bytu. Kruszeją i niszczeją na Twoich oczach. Rozpadają się w pył, robiąc miejsce na obfitość, która płynie do Ciebie nieustannie. Nie ma już nic, co mogłoby ją zatrzymać. Twoja wdzięczność pokonała wszelkie przeszkody, uruchamiając pełny przepływ dobrostanu do Twojej przestrzeni.

Darmowy Kurs "Aktywacja Mistrza"

Odbierz bezpłatny dostęp do kursu "Aktywacja Mistrza wraz z ćwiczeniami" oraz do wielu innych opublikowanych w Strefie Mistrza.

Ćwiczenie dodatkowe:

Zapisz to wszystko w zeszycie.

Dzisiaj przez cały dzień wpisuj do swojego zeszytu powody do wdzięczności. Przez cały dzień trenuj stan bycia wdzięcznym. Wszystko cokolwiek pojawi się na Twojej drodze, przyjmuj z wdzięcznością. Nawet jeśli nie masz pojęcia, jak w tym momencie możesz być za to wdzięczną, mimo wszystko spróbuj. Rozpoznanie może przyjść po pewnym czasie.

Wiedz, że wszystko tutaj dzieje się dla Twojego najwyższego dobra. Jest dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie. Od Twojej reakcji zależy, co do Ciebie popłynie.

Aktywacja Mistrza

Kup Teraz Swój Zestaw Kart Do Transformacji

Karty Aktywacja Mistrza są tak dobrane, by każdego dnia aktywować w Tobie energie, które pomogą Ci urzeczywistnić swoje mistrzostwo. Jest to 44-dniowa zabawa - Wyzwanie.

Codziennie lub raz w tygodniu losujesz sobie jedną kartę, czytasz przesłanie, pracujesz z nią świadomie i skupiasz się na wykonaniu zadania, przypisanego do danej karty. Wszystko co się pojawi, zapisujesz w specjalnie do tego założonym Zeszycie Mistrza. 

Więcej informacji znajdziesz w darmowym kursie -> "Aktywacja Mistrza".

Pomysł, projekt i realizacja kart - Anna Sernawit - obrazyintuicyjne.pl

Nauczyciel Reiki z ponad 30 letnim doświadczeniem.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>