27 lutego, 2023

Przesłanie Karty Transformacji

Jak Feniks wyrastam z popiołów tego co stare, tego co się nie sprawdziło, tego co Cię raniło, tego co sprawiło, że cierpienie było cały czas obecne w Twoim życiu. To już przeszłość, tego już nie ma. To zostało za Tobą. Nie odwracaj się już.

Spójrz przed siebie, spójrz do góry, spójrz szeroko. Ta cała przestrzeń, która się otwiera, powstała dzięki Tobie. Dzięki temu co udało Ci się zrobić. Dzięki Twojej pracy, by uwolnić się z programów, które zakładały Ci kajdany na nogi i więziły w miejscu. Spójrz na swoją moc, spójrz na to, jak daleko udało Ci się zajść i pokłoń się przed sobą z wdzięcznością.

Dzięki sobie jesteś tu, gdzie jesteś.

Dzięki sobie możesz teraz polecieć tam, dokąd zechcesz. Dzięki sobie możesz doświadczać tego, co wybierzesz.

Twoja miłość wypływa z Ciebie z wielką mocą. Nie ma więc siły, która by powstrzymała to, co do Ciebie płynie...

Darmowy Kurs "Aktywacja Mistrza"

Odbierz bezpłatny dostęp do kursu "Aktywacja Mistrza wraz z ćwiczeniami" oraz do wielu innych opublikowanych w Strefie Mistrza.

Ćwiczenie dodatkowe:

Na wolnej kartce wypisz wszystko to, co sprawia lub sprawiał , że cierpisz. Być może już się z tym pożegnałaś, a może jesteś w trakcie wychodzenia z koła cierpienia. Zapisz na tej kartce wszystkie swoje rany, traumy, bóle. Wszystko to, co sprawia, że życie było lub jest ciężkie. Poczuj ten ciężar, smutek, złość. Włóż w to całe serce i przelej to wszystko na papier. Daj sobietyle czasu, ile potrzebujesz. Podczas pisania obserwuj swoje ciało i emocje jakie będą się pojawiały. Być może zaciśnie Ci się szczęka, być może pojawią się łzy, a w gardle stanie gula nie do przełknięcia. Bądź świadoma tego, co się dzieje w ciele i uwalniaj wszystko co się pojawia. Oddychaj, płacz, mów to, co chce zostać wypowiedziane. Gdy poczujesz, że wszystkojuż zostało napisane, podejmij decyzję, że uwalniasz się od tego wszystkiego, a tym samym raz na zawsze uwalniasz się od cierpienia w Twoim życiu.

A potem poproś Żywioł Ognia, żeby uwolnił Cię od tego. Pozwól niech razem z tą kartką spali się ta część Twojej osobowości, która kocha cierpienie. Patrz, jak kartka staje w płomieniach i poczuj, że to Ty jesteś tym Feniksem, który oddając ten cały ciężar, teraz właśnie rodzi się na nowo.

A potem zbierz ten popiół, który powstał, wyjdź z nim na wolną przestrzeń i pozwól, żeby poleciał tam, gdzie chce. Poczuj lekkość i zobacz, że teraz Ty z taką samą lekkością jak popiół, możesz unosić się na skrzydłach swoich marzeń. Zobacz, że wszystko możesz zacząć od nowa, właśnie teraz, właśnie w tym momencie.

Pamiętaj Moment Mocy jest TERAZ. A teraz zawsze należy do Ciebie.

Aktywacja Mistrza

Kup Teraz Swój Zestaw Kart Do Transformacji

Karty Aktywacja Mistrza są tak dobrane, by każdego dnia aktywować w Tobie energie, które pomogą Ci urzeczywistnić swoje mistrzostwo. Jest to 44-dniowa zabawa - Wyzwanie.

Codziennie lub raz w tygodniu losujesz sobie jedną kartę, czytasz przesłanie, pracujesz z nią świadomie i skupiasz się na wykonaniu zadania, przypisanego do danej karty. Wszystko co się pojawi, zapisujesz w specjalnie do tego założonym Zeszycie Mistrza. 

Więcej informacji znajdziesz w darmowym kursie -> "Aktywacja Mistrza".

Pomysł, projekt i realizacja kart - Anna Sernawit - obrazyintuicyjne.pl

Nauczyciel Reiki z ponad 30 letnim doświadczeniem.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>