13 marca, 2023

Przesłanie Karty Transformacji

Tak jak koliber spija słodycz z kwiatu kielicha, tak Ty spijaj słodycz z cudu jakim jest życie. Zachwyć się tym, co Cię otacza. Zachwyć się tym, co widzą Twoje oczy. Zachwyć się tą energią, która przenika wszystko. Tą, która tętni i pulsuje nadając życiu barw i treści. Zanurz się w tej energii, zanurkuj w niej, zasmakuj i spijaj każdą jej kroplę zachwycając się dziełem Stworzenia. Zachwyt, z którym patrzysz na świat, odbije się w zwierciadle Twojej Duszy i sprawi, że zaczniesz zachwycać się sobą, tak jak zachwycasz się wszystkim dookoła. Tak mnożyć będziesz słodycz życia na tej pięknej planecie. Tsak rozsiewać ją będziesz, jak pszczoła, dzięki której Twoje oczy mogą zachwycać się kwiatem. Patrząc z zachwytem, stwarzasz piękno wokół siebie i w sobie.

Darmowy Kurs "Aktywacja Mistrza"

Odbierz bezpłatny dostęp do kursu "Aktywacja Mistrza wraz z ćwiczeniami" oraz do wielu innych opublikowanych w Strefie Mistrza.

Ćwiczenie dodatkowe:

Czy potrafisz się zachwycać? Jak często w ciągu dnia pozwalasz sobie na odczuwanie zachwytu? Dzisiejszy dzień niech upłynie Ci pod znakiem zachwytu tym, na co patrzysz.

Zapisz to wszystko w zeszycie.

Miej przy sobie Zeszyt Mistrza i zapisuj w nim każdą rzecz, którą się zachwyciłaś. Niech Twój zachwyt będzie prawdziwy. Obserwuj w jaki sposób energia zachwytu rozjaśnia to, na co patrzysz. Zauważ, jak ta energia wraca do Ciebie i zaczyna krążyć między Wami. Bądź dzisiaj Zachwyconym Obserwatorem otaczającego Cię świata. Skup swoją uwagę na szukaniu osób i rzeczy, którymi możesz się zachwycić. I wiedz, że wszystko czym potrafisz się zachwycić, jest już w Tobie.

Aktywacja Mistrza

Kup Teraz Swój Zestaw Kart Do Transformacji

Karty Aktywacja Mistrza są tak dobrane, by każdego dnia aktywować w Tobie energie, które pomogą Ci urzeczywistnić swoje mistrzostwo. Jest to 44-dniowa zabawa - Wyzwanie.

Codziennie lub raz w tygodniu losujesz sobie jedną kartę, czytasz przesłanie, pracujesz z nią świadomie i skupiasz się na wykonaniu zadania, przypisanego do danej karty. Wszystko co się pojawi, zapisujesz w specjalnie do tego założonym Zeszycie Mistrza. 

Więcej informacji znajdziesz w darmowym kursie -> "Aktywacja Mistrza".

Pomysł, projekt i realizacja kart - Anna Sernawit - obrazyintuicyjne.pl

Nauczyciel Reiki z ponad 30 letnim doświadczeniem.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>