20 marca, 2023

Przesłanie Karty Transformacji

Tam, gdzie świeżość, tam, gdzie ruch, tam, gdzie otwarty umysł, tam jest i moja energia. Przewietrzam wszystkie kąty, wydmuchuję spod dywanu stare śmieci, nie pozwalam Ci tkwić w maraźmie i odrętwieniu. Ciągle jest coś do odkrycia, ciągle jest coś do zobaczenia i do przeżycia. Dlatego jestem w nieustannym ruchu, by zmusić Cię, do zrobienia kolejnego kroku. Jeśli nie pójdziesz za mną, za chwilę zniknę Ci z oczu. Poczujesz tylko muśnięcie mojej energii na policzku, ale ja już będę daleko.

Jestem energią odrodzenia, tworzenia wciąż na nowo. Zbędny balast zostawiam za sobą. Z nim nie da się biegać, z nim nie da się latać. A ja przemierzam wielkie przestrzenie, by obudzić Cię do życia, by tchnąć w Ciebie nową nadzieję, by pokazać Ci, że każdy koniec jest nowym początkiem.

Darmowy Kurs "Aktywacja Mistrza"

Odbierz bezpłatny dostęp do kursu "Aktywacja Mistrza wraz z ćwiczeniami" oraz do wielu innych opublikowanych w Strefie Mistrza.

Ćwiczenie dodatkowe:

Wyjdź dzisiaj do natury, w takie miejsce, w którym będziesz miała dla siebie przestrzeń. Najlepiej, żeby to była duża, pusta przestrzeń. Tak byś widziała horyzont.

Zapisz to wszystko w zeszycie.

Wypisz wszystko co Cię obciąża. Wszystko to, co nie pozwala Ci rozłożyć skrzydeł i polecieć. Wypisz wszystkie sytuacje, osoby, emocje, które są dla Ciebie kamieniem i ciężarem.

A potem stań na Ziemi. Najlepiej zdejmij buty, stań na bosaka i mocno poczuj Ziemię pod stopami. Zamknij oczy i przywołaj Żywioł Powietrza. Poczuj wiatr na swojej skórze. Poczuj, że jest z Tobą, że przybył na Twoje wołanie. Przywitaj się z nim, podziękuj mu, że jest.

Powiedz na głos:

Uwolnij mnie od wszystkich rzeczy, sytuacji, osób, które są dla mnie obciążeniem. Zabierz ten ciężar, zdejmij go z moich ramion.

Pozwól niech Wiatr wywieje wszystko to, co Ci nie służy.

Pozwól niech Cię od tego uwolni, pozwól mu to zabrać.

W tym czasie, jak wiatr będzie wiał, Ty głęboko oddychaj. Wiedz, że z każdym wydechem uwalniasz się od ciężarów. Każdy wydech sprawia, że stajesz się coraz lżejsza. Pozwól sobie na wszystkie emocje, które będą się pojawiały. Pozwól sobie na płacz, złość, krzyk, śmiech. Niech Twoje ciało, wspomagane Wiatrem, uwalnia się w najwłaściwszy dla siebie sposób. Nieoceniaj tego, nie blokuj.

Pozwalaj, aż poczujesz, że wszystko już się uwolniło. Poczuj, że jesteś dużo lżejsza, a u ramion rosną Ci skrzydła.

Zapisz to wszystko w zeszycie.

  • Czym chcesz napełnić swoje życie?
  • Jakie to są jakości?
  • Jaka praca, jacy ludzie, jakie relacje?

Napisz wszystko jak najbardziej szczegółowo. Musisz wiedzieć, czego chcesz.

A potem stań znowu z rozpostartymi ramionami i wraz z każdym wdechem, zacznij się tym napełniać. Mów na głos to, co zapisałaś w zeszycie. Wypowiadaj to z mocą i napełniaj się tym coraz mocniej z każdym oddechem.

Na koniec podziękuj Żywiołowi Powietrza ze to, że był przy Tobie i wspierał Cię w tym procesie. I pamiętaj, że zawsze możesz się do niego zwrócić po pomoc.

Wystarczy Świadomy Oddech.

Aktywacja Mistrza

Kup Teraz Swój Zestaw Kart Do Transformacji

Karty Aktywacja Mistrza są tak dobrane, by każdego dnia aktywować w Tobie energie, które pomogą Ci urzeczywistnić swoje mistrzostwo. Jest to 44-dniowa zabawa - Wyzwanie.

Codziennie lub raz w tygodniu losujesz sobie jedną kartę, czytasz przesłanie, pracujesz z nią świadomie i skupiasz się na wykonaniu zadania, przypisanego do danej karty. Wszystko co się pojawi, zapisujesz w specjalnie do tego założonym Zeszycie Mistrza. 

Więcej informacji znajdziesz w darmowym kursie -> "Aktywacja Mistrza".

Pomysł, projekt i realizacja kart - Anna Sernawit - obrazyintuicyjne.pl

Nauczyciel Reiki z ponad 30 letnim doświadczeniem.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>